AW-STUDIO

Pracownia Architektury Wnętrz

AW-STUDIO Projektowanie wnętrz Bielsko-Biała, Katowice, Śląsk, Małopolska
Wojciech Karwowski
Agnieszka Betka

Pracownię AW-STUDIO prowadzą absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - Agnieszka Betka i Wojciech Karwowski.

Doświadczenie zawodowe, nabywane nieustannie od 2000 roku pozwala nam na realizację dowolnych zleceń w zakresie projektowania wnętrz prywatnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej.

 

W naszej pracy kierujemy się kompleksowym podejściem do tematu. Staramy się tworzyć ponadczasowe projekty z myślą o funkcji i przeznaczeniu. Większość mebli zastosowanych w naszych projektach projektujemy indywidualnie. Są one dopasowane do rozmiarów i skali pomieszczeń, tworząc niepowtarzalne wnętrze o spójnej formie. Dbamy o najmniejszy szczegół, opracowując detale tak, aby wykonawcy bez trudu mogli zrealizować projekt.

 

Wnętrza które projektujemy powstają w oparciu o wiedzę z zakresu ergonomii, przepisów prawa budowlanego oraz znajomości materiałów wykończeniowych.

Uważamy, że wiedza ta stanowi bazę do powstania nie tylko pięknego wnętrza, ale przede wszystkim wnętrza w którym dobrze się żyje, pracuje i funkcjonuje na co dzień.

 

Projektowane przez nas wnętrza nabierają indywidualnych cech dzięki ścisłej współpracy z klientem przez cały proces projektowy. Dbamy, aby realizacja założeń projektowych przebiegła zgodnie z projektem. W tym celu wszystkie projekty objęte są nadzorem autorskim.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

OPRÓCZ INWESTORÓW PRYWATNYCH ZAUFAŁY NAM FIRMY I INSTYTUCJE:

Urząd Gminy Jaworze

MZD Miejski Zarząd Dróg Publicznych w Bielsku-Białej

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

CRM Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej

DR SIREK MEDCOSMETIC

Klinika Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej

info@aw-studio.pl

Projektowanie i aranżacja wnętrz. Projektanci i architekci wnętrz Bielsko Biała, Katowice, Gliwice, Tychy,  Żywiec, Kraków, Śląsk i Małopolska.  Projekty mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do kontaktu.

AW-STUDIO 

Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała

+48 696 657 110

+48 694 711 916

Copyright ©  2022 AW-STUDIO   Kopiowanie bez zgody autora zabronione