AW-STUDIO

Pracownia Architektury Wnętrz

AW-STUDIO Projektowanie wnętrz Bielsko-Biała, Katowice, Śląsk, Małopolska

Jak przebiega współpraca z architektem wnętrz i jak powstaje projekt wnętrz?   Co zawiera projekt wykonawczy?   Co to są nadzory?

Ile kosztuje kompleksowy projekt wnętrz?
Prosimy o przesłanie rzutów pomieszczeń wraz z krótkim opisem zakresu opracowania. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie ofertę. 

Zapraszamy na spotkanie w pracowni, aby omówić warunki naszej współpracy. Na spotkaniu przedstawimy jak wygląda proces powstawania projektu oraz jego realizacji. Porozmawiamy również o układzie pomieszczeń i charakterze wnętrza. Każdy nasz klient otrzymuje ankietę, która pomaga określić kluczowe wytyczne dotyczące projektu.Tworząc projekt szyty na miarę ustalamy, jakie możemy wprowadzić udogodnienia w układzie przestrzeni, tak aby wnętrze było jednocześnie piękne i funkcjonalne. Takie podejście stanowi fundament do powstania koncepcji dobrego projektu wnętrz.

1. Inwentaryzacja i dokumentacja fotograficzna. Jeżeli inwestycja jest jeszcze w fazie budowy, projekt opieramy na dokumentacji architektonicznej.
2. Przygotowujemy koncepcję – powstają wizualizacje 3D oraz plany funkcjonalne.
3. Prezentacja i omówienie projektu.

4. Jeżeli pojawią się jakieś uwagi, wprowadzamy korekty i doprowadzamy projekt do stanu, kiedy będziesz z niego w 100% zadowolony.

1. Na podstawie przygotowanych próbek w pracowni oraz podczas wizyt w salonach sprzedaży zatwierdzamy zastosowane w projekcie materiały.

2. Przygotowujemy komplet rysunków wykonawczych oraz zestawienia wszystkich materiałów i wyposażenia wnętrz. Powstają szczegółowe rysunki techniczne dla instalatorów, wykonawców prac wykończeniowych, stolarzy i innych branż uczestniczących przy realizacji wnętrza. Dbamy o najmniejsze detale. Zestawienie materiałów zawiera wszystkie niezbędne dane dotyczące zakupów, takie jak: pełna nazwa, kod producenta, ilość oraz indywidualne parametry produktu.

3. Gotowy projekt i zestawienia materiałów wysyłamy do wycen.
4. Otrzymujesz stały dostęp on-line do dokumentacji Twojego projektu.

1. Nadzór autorski - przez cały proces realizacji pozostajemy w stałym kontakcie z Inwestorem i wykonawcami.
2. Nadzór inwestorski – oprócz czuwania nad poprawną realizacją projektu, wyręczamy Cię w kwestiach:
    -  dokonywania zamówień i odbierania dostaw
    -  koordynacji i odbioru prac ekip wykonawczych

Nadzory sprawujemy do zakończenia inwestycji.

WYCENA

SPOTKANIE I ROZMOWA O PROJEKCIE

PROJEKT WSTĘPNY

PROJEKT WYKONAWCZY

NADZORY

info@aw-studio.pl

Projektowanie i aranżacja wnętrz. Projektanci i architekci wnętrz Bielsko Biała, Katowice, Gliwice, Tychy,  Żywiec, Kraków, Śląsk i Małopolska.  Projekty mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do kontaktu.

AW-STUDIO 

Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała

+48 696 657 110

+48 694 711 916

Copyright ©  2022 AW-STUDIO   Kopiowanie bez zgody autora zabronione