AW-STUDIO projektowanie wnętrz Bielsko-Biała

AW-STUDIO

pracownia architektury wnętrz

 

MENU

Wojciech Karwowski

Wojciech Karwowski

Agnieszka Betka

Agnieszka Betka , projektowanie wnętrz Bielsko-Biała

Pracownię tworzą absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - Agnieszka Betka i Wojciech Karwowski.
Doświadczenie zawodowe, nabywane nieustannie od 2000 roku pozwala nam na realizację dowolnych zleceń w zakresie projektowania. 

W naszej pracy kierujemy się kompleksowym podejściem do tematu. Staramy się tworzyć ponadczasowe projekty z myślą o funkcji i przeznaczeniu. 

Większość mebli zastosowanych w naszych projektach projektujemy indywidualnie. Są one dopasowane do rozmiarów i skali pomieszczeń, współtworząc niepowtarzalne wnętrze o spójnej formie. Dbamy o najmniejszy szczegół, opracowując detale tak, aby wykonawcy bez trudu mogli zrealizować projekt.


Nasze projekty wnętrz powstają w oparciu o szeroką wiedzę z zakresu ergonomii, technologii wykonania, przepisów prawa budowlanego oraz znajomości właściwości materiałów wykończeniowych. Uważamy, że wiedza ta stanowi bazę do powstania nie tylko pięknego wnętrza, ale przede wszystkim wnętrza w którym dobrze się żyje, pracuje i funkcjonuje na co dzień.

 

Projektowane przez nas wnętrza nabierają indywidualnych cech dzięki ścisłej współpracy z klientem przez cały proces projektowy.

Dbamy, aby realizacja założeń projektowych przebiegła zgodnie z projektem. W tym celu wszystkie projekty objęte są nadzorem autorskim.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

info@aw-studio.pl

Projektowanie i aranżacja wnętrz.  Architekci wnętrz - Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Śląsk i Małopolska.  Projekty mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do kontaktu.

AW-STUDIO 

Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała

+48 696 657 110

+48 694 711 916

Copyright ©  2022 AW-STUDIO   Kopiowanie bez zgody autora zabronione