Copyright ©  2022 AW-STUDIO   Kopiowanie bez zgody autora zabronione

+48 694 711 916

+48 696 657 110

AW-STUDIO 

Pracownia Architektury Wnętrz

ul. Żywiecka 93
43-300 Bielsko-Biała

Projektowanie i aranżacja wnętrz.  Architekci wnętrz - Bielsko Biała, Katowice, Kraków, Śląsk i Małopolska.  Projekty mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do kontaktu.

info@aw-studio.pl

Pracownię tworzą absolwenci Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe, nabywane nieustannie od 2000 roku pozwala nam na realizację dowolnych zleceń w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni. 


Nasze projekty wnętrz powstają w oparciu o szeroką wiedzę z zakresu ergonomii, technologii wykonania, przepisów prawa budowlanego oraz znajomości właściwości materiałów wykończeniowych. Uważamy, że dopiero na tej solidnej podstawie można stworzyć nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze. Dbamy o najmniejszy szczegół, opracowując detale tak, aby wykonawcy bez trudu mogli zrealizować projekt.

Większość mebli zastosowanych w naszych projektach jest projektowana indywidualnie przez naszą Pracownię. Są one dopasowane do pomieszczeń i tym samym tworzą niepowtarzalne wnętrze o spójnej formie.


Projektowane przez nas wnętrza nabierają indywidualnych cech dzięki ścisłej współpracy z klientem przez cały proces projektowy.

 

Dbamy, aby realizacja założeń projektowych przebiegła zgodnie z projektem. W tym celu wszystkie projekty objęte są nadzorem autorskim.

Agnieszka Betka , projektowanie wnętrz Bielsko-Biała

Agnieszka Betka

Wojciech Karwowski

Wojciech Karwowski

MENU

AW-STUDIO

pracownia architektury wnętrz

 

AW-STUDIO projektowanie wnętrz Bielsko-Biała